První fotky nového Avengera: Doctor Strange vám vyrazí dech!

Do marveláckého vesmíru zavítají kouzla paralelní dimenze.
Doctor Strange Avengers
Doctor Strange Avengers
Entertainment Weekly/Marvel Studios

reklama

Po Strážcích Galaxie a Ant-Manovi se v Marvelu vrhli na další podivnou komiksovku. Tentokrát oživí Doctora Strange, špičkového neurochirurga, který se po autonehodě vrhne na východní léčbu a stane se z něj mocný mág. Ano, tenhle pán s tváří Benedicta Cumberbatche se objeví ve třetích nebo čtvrtých Avengers. Ještě předtím se ale dočká sólového filmu.

Dobře známí i zbrusu noví superhrdinové. Tak to má být!

Avengers 3 a 4 vs. nový Spider-Man: Představujeme 10 nejočekávanějších marvelovek!

V tom se vlastně dozvíme, jak se z doktora Stephena Strange stal Doctor Strange. Ženský element přitom filmu zajistí Tilda Swinton, která bude titulního hrdinu cvičit jako pradávná bytost The Ancient One, a také Rachel McAdams, která si zahraje Strangeovu "kamarádku" z nemocnice. Kdo filmu dodá nějaké ty záporácké podtóny? Chiwetel Ejiofor přijal roli Barona Monda, Strangeova nevyzpytatelného kolegy. A aby toho nebylo málo, Mads Mikkelsen ztvární nebezpečného čaroděje, který chce do našeho světa dostat zlé věci z paralelních dimenzí.

Právě tomu se Doctor Strange v listopadu 2016 pokud předejít. A nám nezbývá než doufat, že bude z tohohle zápolení odcházet co nejvíc spokojených diváků. První fotky rozhodně navnadily!

reklama

reklama