První fotky z Wonder Woman 2 a Aquamana: Tímhle chce DC dohnat Marvel!

Ano, Steve Trevor žije...
Wonder Woman a Aquaman
Wonder Woman a Aquaman
Warner Bros.

reklama

Marvel už letos zaútočil Black Pantherem a třetími Avengers a v červenci přihodí Ant-Mana a Wasp. Co na to konkurence od DC? Ta 20. prosince vytasí Aquamana, na další kousky si ale počkáme až příštího roku, kdy nás čeká nejen Shazam!, ale i dvojka Wonder Woman, která dorazí 31. října 2019 a bude jmenovat Wonder Woman 1984.

První fotka z Wonder Woman 1984
Autor: Warner Bros. První fotka z Wonder Woman 1984

Pročpak? Důvod je prostý, film se odehrává v roce 1984 a... nějakým (zatím nevysvětleným) zázrakem v něm bude i zesnulý Steve Trevor! V DC to přiznali první fotkami, jež doprovázejí začátek natáčení. Zároveň pak rozjeli kampaň Aquamana, která láká diváky do kin hned šesticí nových obrázků.

První fotka Steva Trevora ve Wonder Woman 1984
Autor: Warner Bros. První fotka Steva Trevora ve Wonder Woman 1984

Jde z nich vykoukat něco zásadního? Ani ne. James Wan zkrátka chystá zábavnou a epickou podmořskou fantasy, v níž se Aquaman (Jason Momoa) porve se svým nevlastním bráchnou Ormem (Patrick Wilson), aby vyhrál Atlantis a srdce krásné Mery (Amber Heard). V podstatě má jít o takové "Star Wars pod mořem". Doufejme tedy, že z toho (stejně jako z Shazama! a nové Wonder Woman) vyleze něco, čím si po kulhající Lize spravedlnosti trochu spravíme chuť.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!