První reakce na divadelní pokračování Harryho Pottera

Jak se povedl návrat do kouzelnického světa?
Potter 19
Potter 19
Warner Bros.

reklama

Divadelní hru Harry Potter a Prokleté dítě (respektive její první část) už má za sebou prvních 1500 diváků. Nikdo zatím neprozradil, o čem přesně je, víme tedy jen to, že se odehrává 19 let po Relikviích smrti a že v ní po boku Harryho, Rona, Hermiony a Ginny vystupují i Albus Severus Potter, Scorpius Malfoy a Rose Granger-Weasley.

Famfrpal real

VIDEO: Kam se hrabe Harry Potter. Tihle týpci vyskočili z letadla a zahráli si opravdový famfrpál!

Prosby o udržení tajemství se nicméně netýkají ohlasů, které okamžitě zaplavily internet a rozhodně vám zvednou náladu. Hra je totiž podle všechno vynikající a je z ní nadšený každý, kdo něco někam napsal. Chválí se noví divadelní herci, celkové provedení i bonusy v podobě věrohodného kouzelní a živých sov. Po knižní verzi hry, která vyjde 31. července, by se tak mělo zaprášit stejně jako po lístcích do londýnského Palace Theatre.

Fantastic Beasts main 2

VIDEO: Nový trailer Fantastických zvířat zmiňuje Albuse Brumbála!

Dočkáme se někdy filmu? První diváci tvrdí, že za pár let prostě musí vzniknout. Než se tak ale stane, dostaneme alespoň potterovský spin-off Fantastická zvířata a kde je najít, jenž nás už letos na podzim zavede do kouzelnického New Yorku 20. let

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!