První český trailer Creeda 2: Legendární Rocky Balboa se vrací v osmém filmu

A bude u toho Ivan Drago!
Creed
Creed
Warner Bros.

reklama

Sága Rockyho Balboy skončila parádním šestým dílem. Sylvester Stallone se však s postavou nerozloučil a místo důchodu ji přesunul do spin-offu Creed, jenž se točí kolem syna Rockyho zesnulého rivala a přítele Apolla Creeda. Film šel do kin v roce 2015 a vydělal 173 milionů dolarů. Není tedy divu, že 22. listopadu 2018 nafasujeme dvojku, v níž se objeví i Michael B. Jordan a Tessa Thompson.

Ano, Killmonger z Black Panthera a Valkýra z Ragnaroku znovu odtáhnou boxerské drama, v němž Creed Jr. bojuje se stínem svojí minulosti. Za kamerou už bohužel nesedí Ryan Coogler, kterého první Creed odsunul k režii Black Panthera. Jeho náhradník Steven Caple Jr. (Sígři) by však měl být podobným objevem – nebo to alespoň slibuje Sylvester Stallone.

Ten mimochodem odhalil i největší trumf druhého Creeda, jímž je comeback Ivana Draga. Dolph Lundgren se vrátí do svojí ikonické role a přivede si s sebou syna, který se stane Creedovým novým protivníkem. Chcete důkaz místo slibů? Mladý Drago se mihne už v čerstvém prvním traileru. Toho staršího si ale film šetří na další upoutávky, což je... nesmírně chytré i pekelně zákeřné!

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!