První trailer nové Popelky odhalil bezpohlavní vílu kmotřičku. Kdo ji hraje?

Protože kouzla prý nemají žádné pohlaví...
Novou Popelkou bude Camila Cabello
Novou Popelkou bude Camila Cabello
Columbia Pictures

reklama

První trailer na nové filmové zpracování Popelky je venku a ukazuje, co všechno v něm diváky čeká – hodně písniček, barevných choreografií, humoru a taky nových nápadů. Nejvíc jistě zaujme víla kmotřička v podání Billyho Portera.

„Kouzla nemají žádné pohlaví. Pojali jsme tu postavu jako bezpohlavní, nebo alespoň tak ji hraju. A je to silné gesto. Bude to klasická pohádka pro novou generaci,popsal Porter, držitel Emmy za roli v seriálu z LGBT prostředí Pose.

Víla Kmotřička v podání Billyho Portera
Autor: Columbia Pictures Víla Kmotřička v podání Billyho Portera

Nová Popelka nebude žádná puťka – v ukázce sní spíš o rozjetí vlastního byznysu než o lásce krásného prince. Samotná pohádka od bratří Grimmů už byla upravena, či dokonce obrácena naruby (Popelák) tolikrát, že se tvůrci v čele s režisérkou Kay Cannon nebojí přicházet s vlastními nápady. 

V hlavní roli Popelky uvidíme populární kubánsko-americkou zpěvačku Camilu Cabello, prince ztvární Nicholas Galitzine, nezvykle dobrosrdečnou macechu broadwayská legenda Idina Menzel, krále Pierce Brosnan a role jednoho z myšáků se ujal i James Corden.

Popelka není jedinou chystanou pohádkou, do které se pustili konzervativní fanoušci. Za tmavší odstín pleti herečky Rachel Zegler už to schytali tvůrci chystané Sněhurky a černoška Halle Bailey jako Ariel v hrané adaptaci Malé mořské víly od Disneyho taky vzbudila značný rozruch

Co říkáte na trailer nové Popelky?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!