Blíží se parádní sci-fi? Tady jsou první reakce na pixarovku Rakeťák

Jak dopadl dlouho očekávaný prequel Příběhu hraček, v němž se opravdový Buzz Rakeťák vydává na epickou vesmírnou misi?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První český trailer filmu Rakeťák

reklama

Jeden z hlavních hrdinů animované série Příběh hraček dorazí již 16. června i do českých kin v samostatném dobrodružství. Neohrožený Buzz Rakeťák v něm jako velitel vesmírné mise namíří průzkumnou loď k neznámé planetě, na které však uvízne on, jeho velitelka i celá početná posádka. Část zámořských novinářů už film viděla a podělila se o své první dojmy...

Rakeťák
Autor: Pixar Rakeťák

... a jsou to dojmy hodně pozitivní, protože Rakeťák podle nich nabízí zajímavé a charismatické postavy, úžasný vizuál i vtahující atmosféru. „Sci-fi dobrodružství klasického střihu, které je chytré, emocionální, vizuálně ohromující a s dalším parádním soundtrackem od Michaela Giacchina,“ napsal Ian Sandwell, filmový redaktor serveru Digital Spy.

Hned několik z příspěvků vyzdvihuje kočku Sox. „U spousty scén budou fanoušci nadšení a kočka Sox prostě vládne... Neskutečně srandovní postava,“ rozplývá se Austin Burke z Rotten Tomatoes. Podobně to vnímá i Brandon Davis ze serveru ComicBook: „Jakmile se objeví Sox, film dostane novou dávku humoru i tempo, všechno je rázem lepší.

Rakeťák předčil všechna má očekávání a opravdu zamířil do nekonečna a ještě dál... vzrušující a emocionální kosmický epos, nad kterým je nejlepší žasnout v IMAXu,“ tweetoval kritik Zach Pope.

Dodejme, že Buzze Rakeťáka v originále dabuje Chris Evans (marvelácký Kapitán Amerika), jehož hlasově doplňují Taika Waititi (Korg z Thora 3) nebo Keke Palmer (Berlínská mise).

Vyrazíte do kina?

Zdroj: Digital Spy

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!