Rambo 6 potvrzen: Stallone prozradil, co ho čeká v dalším akčním masakru

Sylvester Stallone se chystá na návrat do jedné ze svých nejslavnějších rolí. O čem bude Rambo 6?
Sylvester Stallone jako John Rambo
Sylvester Stallone jako John Rambo
Lionsgate Films

reklama

Pokud jste si mysleli, že se akční série Rambo nadobro uzavřela pátým dílem, pak jste se mýlili. Už dříve Sylvester Stallone prozradil, že by se k Rambovi ještě nějakým způsobem rád vrátil, a pak se mluvilo o tom, že se chystá prequelový seriál s mladým Rambem. Jenže plány se nakonec změnily.

V rozhovoru pro The Hollywood Reporter totiž Stallone prozradil, že místo prequelu by mělo jít o regulerní pokračování, v němž předá žezlo (nebo spíše nůž či samopal?) mladší generaci: „Myslím, že k tomu dojde. Chtěl jsem to udělat jako dokument od Kena Burnse o válce ve Vietnamu, kde bychom sledovali mladého přátelského týpka, kapitána fotbalového týmu, jak ho válka mění a stává se z něj Rambo... Ale oni chtějí spíš příběh ze současnosti, kde předám pochodeň mladším. A už to mají skoro hotové.“

Rambo: Poslední krev
Autor: Lionsgate Films Rambo: Poslední krev

Hlavní otázkou teď bude, kdo Stalloneho nahradí. Ať už to bude kdokoli, bude to mít mimořádně těžké, protože v myslích fanoušků platí jednoduchá rovnice – Sylvester Stallone = John Rambo. Je takřka jisté, že série zamíří podobným směrem jako jiná Stalloneho franšíza Rocky, která dostala spin-off pojmenovaný po novém hrdinovi, Adonisu Creedovi.

Zdroj: The Hollywood Reporter

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!