Red Notice 2 a 3: Pokračování megahitu s Rockem budou kopírovat slavnou filmovou sérii

Vrátí se všechny známé tváře, ale přibudou ještě další herecké hvězdy.
Red Notice
Red Notice
Netflix

reklama

Jeden z největších filmových hitů roku 2021, výpravný dobrodružný blockbuster Red Notice, se dočká druhého a třetího dílu, a utvoří tak vlastní trilogii. Uvedl to renomovaný magazín Deadline s tím, že se vrátí herecké trio Johnson, Gadot a Reynolds, ale taky scenárista a režisér jedničky Rawson Marshall Thurber, který už má rozepsaný příběh.

Natáčení by však mělo začít až na začátku roku 2023, kvůli našlapanému kalendáři svých hvězd, což je taky důvodem, proč se mají dvojka i trojka točit společně v jednom zátahu. Další výhodou je ušetřený čas i náklady. Najednou se točila třeba trilogie Pán prstenů, Avengers: Infinity War a Endgame nebo aktuálně taky pokračování Avatara.

Pokračování Red Notice má rozšířit tým postav ve stylu Dannyho parťáků, takže se jistě dočkáme i dalších hereckých hvězd a navýšení rozpočtu. Už teď patřilo Red Notice (s neoficiálně uváděným rozpočtem kolem 200 milionů dolarů) k nejnákladnějším streamovacím filmům všech dob. Ten však překonal dosud neuvedený špionážní film The Gray Man, který se loni natáčel taky v Praze.

Těšíte se na dvojici pokračování Red Notice?

reklama

reklama