REKORD! Strážci Galaxie 2 mají 5 potitulkových scén! Na jaké nové komiksárny budou lákat?

James Gunn se s tím nepáře.
Strážci Galaxie Vol. 2
Strážci Galaxie Vol. 2
Marvel Studios

reklama

Dvojka Strážců Galaxie má za sebou první novinářské projekce a zatím vládne spokojenost. Film je prý stejně zábavný a dojemný jako jednička, s čímž se víceméně počítalo, nikdo ale nečekal, že bude mít 5 potitulkových scén.

Ano, James Gunn porušil dlouholetou marveláckou tradici (tedy 2 potitulkové scény) a nabídl kupu lákadel na budoucnost svých hrdinů. Co přesně v potitulkových scénách je? To zatím nikdo neprozradil a snad to tak zůstane alespoň do premiéry. Celkem jistě ale víme, že se všechno točí kolem dvou velkých filmů.

Prvním jsou třetí Avengers, v nich budou hrát Strážci Galaxie významnou roli a uvidíme je už 3. května 2018. A druhým samozřejmě Strážci Galaxie 3, kteří mají Gunna potvrzeného jako režiséra, datum premiéry jim ale ještě chybí.

5 potitulkových scén by mělo znamenat kupu krátkých "scének" s jednotlivými postavami (a možná nějakou tu návštěvu z Avengers?!). Rozhodně nečekejte, že se po titulcích objeví 10 a více minut dalšího příběhu, délka "přidaného materiálu" se zřejmě omezí na tradičních pár minut.

reklama

reklama