Remake Sám doma fanoušky originálu nepotěší. První trailer odhalil nástupce mokrých banditů

Nová verze klasiky budí v prvním traileru rozpaky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový remake vánoční klasiky Sám doma
20th Century Fox

reklama

Když Disney koupil obří studio 20th Century Fox, jednou z největších značek, kterou tím získal, bylo bezpochyby Sám doma. Netrvalo dlouho a diváci mohou vidět, jak se ji rozhodl vytěžit novým remakem s názvem Home Sweet Home Alone.

Film nechce být pouhou kopií originálu, a tak místo mokrých banditů vidíme jakousi smutek vyvolávající dvojici partnerů, která se rozhodla loupit – zřejmě protože si nastavila moc vysoké splátky hypotéky? Rodina odletěla do Tokia místo Paříže, některé postavy mají americký, jiné zase britský přízvuk...

Nový remake vánoční klasiky Sám doma
Autor: 20th Century Fox Nový remake vánoční klasiky Sám doma

Originál fungoval díky vzácné souhře mnoha faktorů – tím hlavním byl Macaulay Culkin v roli Kevina. Toho střídá bezpochyby talentovaný Archie Yates (Králíček Jojo), který ale už z traileru působí spíš jako natvrdlý ňouma než jako neodolatelný rošťák.

Režisér Dan Mazer (Děda je lotr, Who Is America?) natáčel s vědomím, že jeho film nepůjde do kin, ale rovnou on-line, čemuž musel přizpůsobit své ambice. Diváci budou muset oželet třeba kouzelnou hudbu od Johna Williamse. Tahle adaptace je prostě jiná a po rozpačitém traileru může už jen příjemně překvapit. 

Souhlasíte?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama