První trailer hororu Resident Evil: Racoon City ukazuje nový film maximálně věrný herní předloze

Nové filmové zpracování série Resident Evil představuje staré známé hrdiny v brutálním boji o přežití.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Resident Evil: Racoon City
Sony Pictures

reklama

Dosud jsme se dočkali jen trojice fotek lákajících na film, který bude mít daleko blíž ke hrám než předchozí zpracování s Millou Jovovich. Bylo jen otázkou času, kdy konečně dorazí trailer, jelikož prosincová premiéra už je hodně blízko. A ten čas právě nastal!

Ukázka se snaží vytěžit všechny ikonické postavy i místa, jak je známe z prvnich dvou her – příběh filmu je od nich totiž přímo odvozen. V temných chodbách Spencer Mansion, ale i na dobře známých místech v Racoon City tak narazíme na Leona S. Kennedyho (Avan Jogia), Claire Redfield (Kaya Scodelario), Alberta Weskera (Tom Hopper), Richarda Aikena (Chad Rook), Jill Valentine (Hannah John-Kamen) a samozřejmě i Chrise Redfielda (Robbie Amell).

Resident Evil: Racoon City
Autor: Sony Pictures Resident Evil: Racoon City

Mezi oběti virových mutací pak můžeme počítat Lisu Trevor (Marina Mazepa), z níž udělali vědci z Umbrella Corporation doslova monstrum.

Resident Evil: Racoon City režíruje Johannes Roberts (47 metrů, Temná strana dveří), který na podobě filmu, vykreslení postavy i příběhu úzce spolupracoval s firmou Capcom, držitelem herní licence.

Těšíte se?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!