Režisér Příšerek s.r.o. se rozpovídal na téma třetího dílu. Kdy bychom se ho podle něj mohli dočkat?

Strašení je pořád super.
Příšerky s.r.o.
Příšerky s.r.o.
Pixar

reklama

Pokud jste posledních dvacet let nestrávili na cestách po Africe, kde jste ubohým dětem stavěli školky a Lékařům bez hranic pomáhali s ošetřováním pacientů, šance jsou, že už jste asi někdy nějakou pohádku od Pixaru viděli.

Ptáčátko

VIDEO: Nejkrásnější animák roku je tady! Podívejte se na celou novou pixarovku Ptáčátko

Poznáte je tak, že jsou animované, je v nich plno zábavných postaviček a skoro nikdy nekončí prvním dílem! Většina z nich totiž z kin vytěží celkem solidní částky, takže se studio samozřejmě činí o sto šest, aby k nim co nejdřív dorazil nějaký ten narychlo vymyšlený sequel. Příkladů je plno, my se teď ale zaměříme na jeden z těch vůbec nejoblíbenějších.

Řeč je o Příšerkách s.r.o., k těm před pár lety dorazilo pokračování s názvem Příšerky: Univerzita. Vtip byl v tom, že ale ve skutečnosti nešlo ani tolik o navázání na původní Příšerky, jako spíš o jejich prequel, který divákům vylíčil, jak se vlastně Mike Wazowski a Sulley poprvé setkali.

pixar theory

VIDEO: Všechny filmy od Pixaru jsou propojené! Nevěříte? Podívejte se na vysvětlení!

A protože se opět jednalo o úspěch, logicky padly dotazy na případný třetí díl. Když se ale režisér nedávno rozpovídal na téma pixarovských pokračování, příliš veselé zprávy pro fanoušky neměl. Možnost třetího filmu se podle něj nevylučuje, aktuálně se ale studio soustředí na jiné filmy, především tedy Úžasňákovi 2 a Příběh hraček 4, kterého se dočkáme až v roce 2019. Jak se ale říká, nikdy neříkej nikdy. A co vy, brali byste třetí Příšerky?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!