Režiséři třetího Kapitána Ameriky reagují na největší fandovskou stížnost

Jak to vidíte vy?
Iron Man War Machine
Iron Man War Machine
Marvel Studios

reklama

Komiksová Občanská válka je velkou událostí, která má hned několik zásadních obětí. Když tedy její letošní adaptaci přežily všechny důležité postavy, nejeden fanoušek začal filmu nadávat. Jako by nestačilo, že se na plátně utkalo výrazně méně hrdinů než v předloze. Navíc se žádný z nich neodebral do věčných lovišť, takže prý celý konflikt vyzněl do prázdna.

Je to pravda? Kdekdo možná došel ke stejnému závěru, režiséři třetího Kapitána Ameriky ale nesouhlasí. Podle nich se na plátně nikdy nechystal bratrovražedný boj. Celá zápletka se naopak točila kolem rozpadu rodiny a její inspirací bylo slavné rozvodové drama Kramerová versus Kramer.

V Marvelu samozřejmě zvažovali smrt toho či onoho slavného hrdiny. Nakonec ale došli k závěru, že by do filmu žádná neseděla a navrch by podryla ústřední konflikt, který měl celou "avengeří rodinu" roztrhat na kusy a vystavět pochyby kolem toho, jak se může dát znovu dohromady.

Byli jste s touhle verzí Občanské války spokojeni? Anebo si stojíte za tím, že měl někdo zemřít? Dejte vědět v diskuzi, tohle téma by nemělo vyšumět zrovna poklidně!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!