Rocky IV se vrací do kin delší a s dosud neviděnými scénami. Podívejte se na ně v traileru

Do kin míří režisérská verze osmdesátkové boxerské klasiky, kde se v ringu utkal Východ se Západem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rocky IV: Rocky vs. Drago (Ultimate Director’s Cut )
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Čtvrtý díl Rockyho patří mezi nejmilovanější díly slavné boxerské série. Rocky v něm mstí smrt svého přítele Apolla Creeda z rukou sovětské mlátičky Ivana Draga – a jde o mytologicky vyhrocený souboj mezi USA a SSSR, který patři do zlatého fondu osmdesátkové kinematografie.

Diváci si ho brzy budou moci vychutnat v novém režisérském sestřihu s názvem Rocky IV: Rocky vs. Drago. Postaral se o něj režisér, scenárista i představitel hlavní role filmu Sylvester Stallone. Venku je první trailer, který láká na vyčištěný obraz a zvuk, dosud neviděné záběry a taky údernější a efektivnější střih, který vylepší nejen scény z ringu.

Rocky IV: Rocky vs. Drago (Ultimate Director’s Cut )
Autor: Metro-Goldwyn-Mayer Rocky IV: Rocky vs. Drago (Ultimate Director’s Cut )

Stallone se rozhodl přestříhat film v době karantény, aby jen tak nezahálel. Vyhodil z filmu Paulieho robota jménem Sico, rozšířil scénu závěrečného souboje a udělal tréninkové sekvence svižnější – v originále mu přišlo, že se chvílemi trochu táhnou. Zároveň se sestřihem taky vznikl nový film ze zákulisí.

Těšíte se?

reklama

reklama