Rocky se vrací! Blíží se druhý díl boxerské pecky Creed. Dostane vás, kdo ho bude režírovat

Italský hřebec za kamerou!
Creed se vrátí v druhém díle, který bude režírovat sám Slye!
Creed se vrátí v druhém díle, který bude režírovat sám Slye!

reklama

O pokračování spinoffu nejpopulárnější boxerské série Rocky se mluvilo už delší dobu. A teď konečně víme, že režisérem a producentem snímku Creed 2 bude sám Rocky, tedy legendární Sylvester Stallone. Oznámil to příspěvkem na svém Instagramu, v kterém napsal: "Těším se, až budu příští rok režírovat a produkovat úžasně talentovaného Michaela B. Jordana... Ještě jedno kolo!"

V prvním díle Sly předal žezlo mladému Adonisovi, který je synem jeho zesnulého rivala v ringu a hlavně kamaráda Apollo Creeda. Sami tvůrci však přiznali, že Adonis neměl v prvním díle pořádného protivníka a osudovou výzvu. To se má druhém díle změnit. 

Vrátí se totiž Ivan Drago, který v ringu k smrti ubil právě Creeda seniora. Dolph Lundgren už se na Twitteru pochlubil, že trénuje na roli a je otázkou, zda se postaví proti mladému Creedovi, starému Rockymu nebo zda bude mít vlastního mladého svěřence, který vstoupí do hry.

Stallone už několikrát v minulosti ukázal, že je dobrým režisérem, jehož filmy sice nejsou nijak komplikované, ale umí vystihnout podstatu a dřeň filmového vyprávění – vzpomeňme na filmy Expendables I, Rocky Balboa nebo Rocky IV.

Těšíte se na pokračování Creeda pod taktovkou Slye?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!