První fotka nové Rudé Sonji: Kráska z legendární fantasy s Arnoldem má novou představitelku

Hrdinská fantasy se dočká nové verze. A teď konečně víme, jak bude vypadat hlavní hrdinka.
Rudá Sonja (1985)
Rudá Sonja (1985)
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Nová adaptace Rudé Sonjy se pochlubila první fotkou hlavní rusovlasé hrdinky Sonjy, již ztvární herečka Matilda Lutz (Kruhy, Pomsta, Poslední střih). Režíruje M. J. Bassett (Solomon Kane, Rogue) a natáčení už probíhá na lokacích v Bulharsku a Řecku.

Nová verze se bude vycházet primárně z kultovního komiksu, který momentálně vychází pod hlavičkou Dynamite Entertainment, takže se nejedná o předělávku filmu z roku 1985 s Brigitte Nielsen a Arnoldem Schwarzeneggerem. V seznamu obsazení hlavních hrdinů prozatím ani nenajdeme Arnieho hrdinu Cona... pardon, Kalidora.

Matilda Lutz jako Rudá Sonja
Autor: Millennium Films Matilda Lutz jako Rudá Sonja

Můžeme se však těšit na Wallis Day (Krypton, Batwoman) v roli Annisie, Roberta Sheehana (Umbrella Academy, Smrtelné stroje) jako Draygana, Michaela Bispinga (xXx: Návrat Xandera Cage, Trojitá hrozba) jako Hawka nebo Martyna Forda (Rychle a zběsile 9, Neporazitelný: Návrat krále) v roli generála Karlaka. 

Film si prošel dlouhým a komplikovaným vývojem. Původně ho připravoval Robert Rodriguez (Desperado, Sin City, Od soumraku do úsvitu), pak se ho měli ujmout postupně Simon West (Con Air, Expendables 2), Bryan Singer (X-Men, Valkýra, Obvyklí podezřelí) a Joey Soloway (Transparent, Tajné hrátky). Nakonec režíruje M. J. Bassett, jíž po Solomonu Kaneovi docela věříme.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!