První fotka Kena vyvolala pozdvižení. Ryan Gosling ukázal six-pack a vtipné spodní prádlo

První fotka filmového Kena vzbudila na sociálních sítích slušné pozdvižení. V celovečerní Barbie si ho zahraje Ryan Gosling.
Ryan Gosling bude hrát filmového Kena
Ryan Gosling bude hrát filmového Kena
Warner Bros.

reklama

Chystaný film Barbie od režisérky Grety Gerwig (Malé ženy, Lady Bird) vytáhl další trumf. Jde o první fotku partnera hlavní hrdinky, kterým není nikdo jiný než Ken v podání Ryana Goslinga. A je to Ken opravdu poctivý – opálený, naolejovaný, s pekáčem buchet na břiše a odbarvenými vlasy.

Nemůže chybět ani sepraná džínová vestička a detail spodního prádla, který však místo obvyklé značky Calvin Klein říká prostě jen Ken. Bez rozzářené oblohy a křiklavě růžového pozadí by to taky nešlo, chybí snad jen pláž kdesi v Malibu.

Ryan Gosling jako Ken ve filmu Barbie
Autor: Warner Bros. Ryan Gosling jako Ken ve filmu Barbie

O filmu se toho zatím moc neví – doteď jsme z něj viděli jen první fotku Margot Robbie jako Barbie sedící v růžovém retro kabrioletu. Je však jasné, že ústřednímu páru se to nějak zkomplikuje. Bude to Barbie, kterou začne Ken nudit a poohlídne se po někom jiném, nebo spíše on, kdo jako první naruší instagramovou dokonalost jejich vztahu?

Margot Robbie jako Barbie ve stejnojmenném filmu
Autor: Warner Bros. Margot Robbie jako Barbie ve stejnojmenném filmu

Více by mohlo napovědět další herecké obsazení, ve kterém najdeme komiky jako Willa Ferrella nebo Issu Rae i vycházející hvězdy Hari Nef a Ncutiho Gatwu. Film zamíří do kin v červenci 2023.

Těšíte se?

Zdroj: Deadline

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!