Rychle a zběsile 10 naverbovalo velkou hvězdu Avengers. Hlavním záporákem pak bude Aquaman

Slavná akční série přidává do svých řad další slavná jména. Její desátý díl půjde do kin v květnu 2023 a stále to mimochodem nebude velké finále.
Vin Diesel a Avengers
Vin Diesel a Avengers
Universal Pictures / Marvel Studios

reklama

Desáté Rychle a zběsile přivítá do svých řad Brie Larson. Oznámil to producent a hlavní hvězda série Vin Diesel. Dvaatřicetiletá herečka je většině diváků známá především jako supehrdinka Captain Marvel z filmových marvelovek, je však i držitelkou Oscara za hlavní roli ve filmu Room.

„Nemáte ani tušení, jak bude v naší mytologii nadčasová a úžasná... tato hluboká duše přidá něco, co jste možná nečekali, ale po čem jste toužili. Vítej do rodiny, Brie,“ uvedl Diesel v tweetu. Z něho vyplývá, že Larson sehraje důležitou rolí a zřejmě se s ní počítá i pro samotné uzavření série, které má přijít v navazujícím jedenáctém filmu.

Kromě Brie Larson se k Rychle a zběsile nově přidávají i Daniela Melchior (Sebevražedný oddíl) a hlavně Jason Momoa (Aquaman, Duna), jenž se podle dřívějších zpráv ujme role hlavního padoucha. Předpokládá se taky návrat Charlize Theron jako Cipher. Oba vzájemně propojené finální filmy bude režírovat veterán série Justin Lin, který má kromě minulé devítky na kontě taky šestku, pětku, čtyřku a trojku.

Nebude chybět herecké jádro týmu, které tvoří Michelle Rodriguez (Letty Ortiz), Ludacris (Tej Parker), Jordana Brewster (Mia Toretto), Tyresse Gibson (Roman Pearce), Sunk Kang (Han Seoul-Oh) a Nathalie Emmanuel (Ramsey). Rychle a zběsile 10 přitom půjde do kin v květnu 2023, jedenáctka bude následovat v únoru 2024.

Těšíte se?

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!