Rychle a zběsile 10 dostalo oficiální název. Fanoušci si z něj dělají legraci

Desátý díl hitové akční série Rychle a zběsile dostal oficiální název a... internetové vtípky na sebe nenechaly dlouho čekat.
Rychle a zběsile
Rychle a zběsile
Universal pictures

reklama

Příští díl Rychle a zběsile bude mít oficiální anglický název Fast X. Na svém Instagramu se o něj podělil tahoun série Vin Diesel, a to rovnou formou vizuálu. Velké X, které reprezentuje desátý díl, v něm má podobu do tmy zářícího automobilového světlometu. Diesel navíc přidal popisek „Day 1“, kterým oznámil první den natáčení.

Příběh nadcházejícího dílu je zatím velkou neznámou, známe však už tři nové herecké přírůstky. Záporáka by si měl střihnout Jason Momoa (Aquaman, Duna), ale do rodiny se přidá taky Daniela Melchior (Sebevražedný oddíl) a hlavně oscarová herečka Brie Larson, známá především jako Captain Marvel. „Nemáte ani tušení, jak nezapomenutelná a úžasná bude v naší mytologii,tweetoval už dříve k jejímu příchodu Diesel.

Mnoha fanouškům přišlo nové logo povědomé a brzy toho využili v parodiích, narážejících třeba na podobnost se sérií X-Men nebo s jinou Dieselovou akční franšízou xXx. Jiní doufají, že by se mohla desítka vrátit ke kořenům, kdy šlo hlavně o auta a závodění, méně pak o přepálenou akci, kterou nabídly poslední díly.

Myslím, že mnoho z nás si přeje, aby finále bylo klasické tak, jako byla klasická jednička... to by bylo skvělým završením Rychle a zběsile,“ reagoval jeden z fanoušků, jehož názor sdílel i samotný Diesel. To by mohlo napovídat, že se desítka možná skutečně vrátí zpátky na zem k závodění.

Rychle a zběsile 10 v režii Justina Lina zamíří do kin 18. května 2023. Půjde o první část dvojdílného finále celé série.

Zdroj: IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama