Rychle a zběsile 10 ničí problémová hvězda. Situaci na place má zachránit režisér Hulka

Populární akční série si rychle našla režisérskou náhradu. Hlavního zdroje problémů se ale jen tak nezbaví.
Rychle a zběsile 10
Rychle a zběsile 10
Universal pictures

reklama

Minulý týden postihla desátý díl akční série Rychle a zběsile pohroma. Jen několik dní po začátku natáčení totiž odstoupil režisér Justin Lin a studio Universal muselo bleskově najít náhradu, jelikož každý den pozastaveného natáčení může znamenat ztráty až milion dolarů.

Podle magazínu Variety bude novým režisérem Louis Leterrier, který už má s podobným druhem filmů zkušenosti. Prorazil totiž filmy Kurýr a Kurýr 2, které obsahují akci i automobilové honičky. Mezi jeho další počiny patří akčňák Utržený ze řetězu, komiksovka Neuvěřitelný Hulk, antická řežba Souboj Titánů, skvěle obsazená týmovka Podfukáři nebo akční komedie Grimsby.

Přestože už Leterrier spolupracoval s řadou hereckých hvězd, tentokrát ho čeká nová výzva. Bude totiž muset zkrotit nejvíce problémový element Rychle a zběsile, kterým je Vin Diesel. Filmový web The Playlist vyslal do světa zvěsti, že za odchodem režisérského veterána série Justina Lina měla být právě definitivní ztráta trpělivosti s výstřelky Diesela. Ten měl na plac dorazit často pozdě, v nedobrém stavu a neschopen odehrát své repliky.

Jeho neprofesionální chování a vzpurná povaha měly vést k problémům už mnohokrát v minulosti. Logicky jsou i důvodem otevřeného sporu s Dwaynem Johnsonem, který nakonec odešel do samostatného spin-offu série Hobbs a Shaw, kde hraje po boku Jasona Stathama.

Desítka Rychle a zběsile bude první polovinou završení série. Jedenáctý díl má přijít v roce 2024 a studio k němu bude muset taky najít režiséra – pokud tedy nebude spokojeno s Leterrierem a nesvěří mu i následující film.

Všechno o snímku, mezi jehož nové herecké posily patří i Jason Momoa (Aquaman, Duna) a Brie Larson (Captain Marvel), se dozvíte v našem speciálu.

Zdroj: Variety, The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!