Vin Diesel naznačuje, že v Rychle a zběsile 9 oživí Paula Walkera

Může se v Rychle a zběsile 9 opravdu vrátit Brian O‘Conner?
Rychle a zběsile
Rychle a zběsile
Universal pictures

reklama

Když v roce 2013 zemřel Paul Walker, zasáhlo to nejen celý filmový svět, ale i přímo natáčení Rychle a zběsile 7. Film se musel odložit a režisér James Wan se nakonec rozhodl, že chybějící scény dotočí s Paulovými digitálními dvojníky, které na place sehráli jeho bratři Cody a Caleb.

Na konci Rychle a zběsile 7 se sága s Paulovým Brianem O‘Connerem rozloučila a v osmičce zcela chyběl. Teď to ale vypadá, že se vrátí v devítce, jelikož se Vin Diesel podělil o fotku s Codym Walkerem, který právě dorazil na plac Rychle a zběsile 9.

Diesel na Instagramu slibuje „něco speciálního, na co bude Paul Walker pyšný“. A i když to může znamenat leccos, potvrzený návrat Jordany Brewster logicky vede k domněnkám, že se společně s Miou ve filmu na chvíli objeví i digitální Brian.

Kdy se dozvíme, co Diesel opravdu chystá? Rychle a zběsile 9 má premiéru 21. května 2020, a jak možná víte, 1. dubna 2021 bude následovat (údajně finální) Rychle a zběsile 10. Šance na Walkerův comeback je tak dvojnásobná a vlastně by bylo překvapením, kdyby ji Diesel nějak nevyužil.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!