Vážné zranění při natáčení Sám doma: Slavný herec prozradil, co mu bolestivě ublížilo

Natáčení slavné vánoční pecky opravdu nebylo procházkou růžovým sadem. Pocítil to i představitel jedné z hlavních rolí.
Nový remake vánoční klasiky Sám doma
Nový remake vánoční klasiky Sám doma
20th Century Fox

reklama

Joe Pesci patří mezi nezapomenutelné herecké tváře Hollywoodu pro svou účast v mnoha legendárních mafiánských filmech i populárních komediích. Mezi nimi se speciálně vyjímá role jednoho z dvojice mokrých banditů Harryho v sérii Sám doma.

Pesci se teď magazínu People svěřil s odvrácenou tváří natáčení jedné slavné scény z druhého dílu, který letos slaví kulatých 30 let od premiéry. „Kromě očekávaných naraženin, odřenin a různých dalších bolístek, které byste očekávali od natáčení určitého typu fyzického humoru, jsem utrpěl vážné popáleniny na vršku hlavy během scény, kdy Harrymu chytne na hlavě čepice,“ svěřil se devětasedmdesátiletý herec známý z filmů Mafiáni, Můj bratranec Vinny nebo třech dílů série Smrtonosná zbraň.

Naštěstí se vše (kupodivu?) obešlo bez trvalých následků. Na všechny náročnější scény za Pesciho samozřejmě zaskočili dabléři. Na natáčení jinak vzpomíná jen v dobrém, protože na něm pracoval prakticky stejný tým jako na jedničce – všichni se tak znali, věděli co od sebe čekat a na place tak vše fungovalo více spontánně a kreativně. „Cítili jste ze všech možná i větší energii a zapálení než u originálu,“ podotnkul Pesci.

Na otázku, zda si umí představit, že by se ještě vrátil do nějakého pokračování, odpověděl: „Nikdy neříkej nikdy, ale myslím, že by bylo obtížné zopakovat úspěch a hlavně celkovou nevinnost původních filmů. Je jiná doba, přístupy a priority se za těch třicet let změnily.“

Zdroj: People

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!