Stallone už počtvrté hraje superhrdinu. První trailer Samaritána připomíná Ramba a Rockyho

Legendární Sylvester Stallone opět dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Ve svém novém filmu se působivě přidává k modernímu trendu drsných superhrdinů.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Samaritán
Amazon Studios

reklama

Dredd, Stakar Ogord ze Strážců Galaxie, King Shark ze Sebevražedného oddílu. Sylvester Stallone se komiksovým filmům nikdy nevyhýbal, teď ale po dlouhých 27 letech (od Soudce Dredda) zase jednou kývl na hlavní roli.

Ve filmu Samaritán si zahraje superhrdinu, který se po velké bitvě ztratil z „veřejného života“. Proč na 25 let dobrovolně zmizel a živí se jako popelář? Tohle tajemství vám trailer samozřejmě neprozradí. Podle očekávání je v něm ale starý Samaritán vtažen zpět do akce, v níž třeba použije auto jako štít proti granátu.

Samaritán
Autor: Amazon Studios Samaritán

Celé to přitom vypadá jako mix nekompromisního Ramba a věčně zamyšleného Rockyho – tedy ideální kombinace, jíž si člověk může přát od komiksovky se Stallonem. Snad bude výsledný film, jenž půjde do českých kin už 1. září, stejně povedený jako upoutávka. Čas od času totiž není od věci dát si trochu přízemnější superhrdinský biják.

Zdroj: ThePlaylist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!