Sebevražedný oddíl se vrací pod dohledem režiséra Strážců Galaxie. První trailer už dostal české titulky

James Gunn představuje své divoké pokračování Sebevražedného oddílu.
Sebevražedný oddíl
Sebevražedný oddíl
Warner Bros.

reklama

Pokud budou v létě otevřená kina, dorazí do nich už 5. srpna pokračování zábavné superhrdinské týmovky Sebevražedný oddíl. I když... jsou to vlastně superhrdinové, když jsou to padouši, kteří zachraňují svět? V tom je právě zábava! Nový díl Sebevražedného oddílu režíruje nápaditý režisér James Gunn, jenž si vysloužil komiksové ostruhy na diváky milované marvelovské sérii Strážci Galaxie. A Gunnův rukopis je citelný na celém plnohodnotném traileru, který dnes byl (i s českými titulky) vypuštěn na internet.

Co tedy film nabídne? Plnotučnou porci akce ve stylu válečné klasiky Tucet špinavců, ve které se bude sypat jedna hláška za druhou. Ještě aby ne, když se zde budou kromě navrátilců Harley Quinn (Margot Robbie), Captaina Boomeranga (Jai Courtney) či týmového vůdce Rick Flagga (Joel Kinnaman) prohánět i pitoreskní nováčci, kteří jsou zábavní už svým vzhledem. Ano, máme na mysli hlavně pologramotnou kombinaci člověka a žraloka King Sharka, který mluví hlasem Sylvestera Stalloneho a trhá lidi na cucky, anebo psychotického Polka-Dot Mana, který nosí kostým posetý směsicí barevných teček a touží zemřít.

Zkrátka a dobře to vypadá na necenzurovanou, brutální a skrz naskrz šílenou jízdu, kterou si tenhle tým padouchů bránících nás čistě ze zištných důvodů absolutně zaslouží. A Idris Elba jako drsný a zároveň vtipný žoldák Bloodsport je vyloženě třešinkou na dortu. Těšíme se moc!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama