Tohle je Shazam! Nový kolega Batmana a Supermana se představuje na první fotce

DC posílá do kin superhrdinu s tváří seriálového Chucka.
Shazam!
Shazam!
Warner Bros.

reklama

Liga spravedlnosti 2 je (kvůli nízkým tržbám jedničky) v nedohlednu, studio Warner Bros. ale superhrdiny rozhodně nehází do koše. Letos v prosinci dorazí sólovka Aquamana a v říjnu 2019 druhý díl Wonder Woman, nejméně toho pak víme o třetím novém DC filmu – o Shazamovi!

Mocné alter ego sirotka Billyho Batsona, který se do něj mění po vykřiknutí kouzelného slůvka "Shazam!", patří mezi vcelku populární superhrdiny od DC. Komiksů už má za sebou Shazam! spoustu, a dokonce se probil do animáků s Ligou spravedlnosti. Teď ho ale čeká celovečerní debut, jenž nám 4. dubna 2019 naservíruje David F. Sandberg, režisér hororů Zhasni a zemřeš a Annabelle 2.

Co tak "temného" tvůrce přivedlo k veselé superhrdinské taškařici? Kdo ví. Už první fotka, na níž vedle Billy Batsona (Jack Dylan Grazer) najdete i samotného Shazama! (Zachary Levi z Chucka), ale naznačuje totální změnu tónu pro Sandberga i pro DC. Po sérii depresivních komiksovek, již trochu narušila jen Wonder Woman, dostaneme víceméně dětskou komedii. Nezbývá tedy než doufat, že se povede a že ji bude úspěšně následovat třeba... sólovka Flashe?

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!