Hulk se vrací v další marvelovce. První trailer ukazuje, jak cvičí novou členku Avengers

Kapitán Amerika předal štít Falconovi, Hawkeye vycvičil Kate Bishop... teď je na řadě předávání pochodně u Hulka.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

She-Hulk
Marvel Studios

reklama

Letošní nabídka marveláckých seriálů začala Moon Knightem a již brzy bude pokračovat Ms. Marvel. Třetí velká novinka se potom jmenuje She-Hulk: Attorney at Law a ukáže nám, jak se Hulk pokusí udělat ze svojí sestřenice členku Avengers.

Ano, právnička Jennifer Walters, která má podobné zelené trable jako Bruce Banner, konečně fasuje hranou podobu. Oblíbenou komiksovou hrdinku ztvární Tatiana Maslany, a pokud vám vrtá hlavou, kde She-Hulk vzala své schopnosti, tak z krevní transfuze od svého bratránka.

Hulk v Avengers: Endgame
Autor: Marvel Studios Hulk v Avengers: Endgame

První trailer ale tohle vysvětlení nenabízí. Soustředí se totiž hlavně na právnické prostředí, v němž se má seriál primárně odehrávat, a na Hulkovu snahu udělat z nebohé Jennifer pořádnou superhrdinku. Jak už je tedy u Marvelu zvykem, půjde do velké míry o komedii, v níž se mimochodem objeví i Abomination v podání Tima Rotha. A možná prý dorazí i samotný Daredevil!

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama