První fotky: Chris Hemsworth se na place nového Šíleného Maxe změnil k nepoznání. Co to z něj udělali?

Slavný představitel Thora byl na place dalšího filmu ze série Šílený Max zachycen v opravdu nerozpoznatelné podobě.
Chris Hemsworth se objeví v novém filmu ze světa Šíleného Maxe
Chris Hemsworth se objeví v novém filmu ze světa Šíleného Maxe
Marvel Studios / Warner Bros.

reklama

George Miller, slavný tvůrce filmového fenoménu Šílený Max, konečně natáčí nový příspěvek do postapokalyptické série. Konkrétně jde o prequel s názvem Furiosa věnující se postavě, již v předchozím filmu s podtitulem Zběsilá cesta hrála Charlize Theron.

Její mladší verzi ztvární Any Taylor-Joy (Dámský gambit, Rozpolcený), po jejímž boku se má objevit i australská megastar Chris Hemsworth (Thor, Avengers, Rivalové). Stále není oficiálně jasné, do jaké role byl obsazen, ale čerstvá fotka z placu v Sydney mnohé naznačuje.

Hemsworth je na ní zachycen v ošuntělé podobě s výrazným maskováním, umělým nosem, šedým plnovousem a splihlými vlasy. Na sobě má vyšívanou vestu, špinavé tmavé kalhoty a kožené boty. Jeho vzhled tak nahrává spekulacím, že by se měl objevit v roli mladého Immortana Joea (hlavní padouch Zběsilé cesty).

Že ho ve filmu uvidíme, naznačuje i právě zveřejněná synopse: „Po rozpadu světa je mladá Furiosa unesena ze Zeleného místa, sídla kmene Vuvalini, a ocitne se v zajetí mocné Motorkářské hordy vedené Warlordem Dementusem. Po cestě pustinou se dostanou do Citadely, jíž vládne Immortan Joe. Zatímco dva tyranové válčí o nadvládu, Furiosa čelí mnoha zkouškám a snaží se najít způsob, jak se dostat zpátky domů.“

Furiosa by měla mít premiéru na jaře roku 2024. Natáčení nedávno zdržel covid-19, jímž se nakazil sám režisér, a musel tak jít do izolace. Aktuálně už ale všechno zase běží podle plánu.

Zdroj: The Daily Mail

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!