Šílený padouch Joker dostane vlastní film s novým hercem!

Za chvíli budeme mít malou armádu Jokerů…
Joker
Joker
Warner Bros.

reklama

Studio Warner Bros. strávilo poslední roky budováním vlastního filmového vesmíru. Zatím v něm jsou 4 propojené filmy (Muž z oceli, Batman vs. Superman, Sebevražedný oddíl, Wonder Woman) a na cestě je minimálně 10 dalších v čele s týmovou Ligou spravedlnosti a Aquamanem. Warnerům ale jejich filmový vesmír očividně nestačí. Začnou totiž natáčet ještě další komiksovky, které s ním nebudou nijak souviset a ikonické hrdiny si v nich zahrají jiní herci.

Správně jste uhodli, že tahle „nová alternativní série“ začne filmem o Jokerovi, jehož před 9 lety nepřekonatelně ztvárnil Heath Ledger. Drsnou gansterku, která nám představí Jokerovy začátky v Gothamu 80. let, bude režírovat Todd Phillips (Pařba ve Vegas), na kterého produkčně dohlédne slavný Martin Scorsese. Právě Scorseseho legendární filmy (Taxikář, Zuřící býk, Mafiáni…) mají být atmosférickou šablonou pro Jokerův zrod. Připravte se tedy na pořádně syrovou kriminálku, v níž si Batmanovu nemesis zahraje nějaký nešťastník, který bude muset zastínit nejen Ledgera, ale také Jareda Leta, jenž se jako Joker objevil v loňském Sebevražedném oddílu (a bude i v chystané dvojce).

Koho byste jako nového Jokera obsadili vy? Dejte vědět v komentářích a klidně se rozepište i o tom, jestli vám tohle tříštění filmového vesmíru přijde jako dobrý nápad!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!