Nová velkolepá fantasy v traileru vykrádá Harryho Pottera. Bude z ní hit?

Vydáme se do školy plné kouzel a magie... Bradavice to však nebudou!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Škola dobra a zla
Netflix

reklama

Svět pohádkových fantasy má obrovský divácký potenciál, čehož chtějí využít i tvůrci chystaného filmu Škola dobra a zla podle první knížky ze stejnojmenné série od spisovatele Somana Chainaniho. Ta si bere za jasnou inspiraci svět Harryho Pottera a nijak to neskrývá ani trailer. Je jen trochu barevnější, hřmotnější a přímočařejší. 

Příběh vypráví o dvou kamarádkách Sophii (Sofia Wylie) a Aghátě (Sophia Anne Caruso), které jsou uneseny do školy, kde se učí pohádkoví hrdinové i padouši. Jedna z nich je předurčena stát se kladnou a druhá zápornou postavou, což prověřuje sílu jejich přátelství a zároveň komplikuje jejich možný návrat domů.

Škola dobra a zla
Autor: Netflix Škola dobra a zla

Režie byla svěřena komediálnímu specialistovi Paulu Feigemu (Špión, noví Krotitelé duchů, Ženy sobě), který dostal k dispozici solidní herecku sestavu – Charlize Theron (Lady Lesso), Laurence Fishburne (ředitel), Michelle Yeoh (profesorka Emma Anemone), Kerry Washington (profesorka Clarissa Dovey), Jamie Flatter (Tedros) nebo Cate Blanchett jako vypravěčku.

Jak to celé dopadne a zda má Škola dobra a zla šanci stát se úspěšnou filmovou sérií, se dozvíme už 19. října, kdy má film streamovací premiéru.

Zdroj: Collider

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!