SLÁVA! Deadpool 2 je zachráněn, natočí ho režisér téhle akční pecky!

Oblíbený stroj na hlášky má nový dohled.
Deadpool
Deadpool
20th Century Fox

reklama

Deadpool se před nedávnem dostal do menších problémů. Chystané pokračování opustil režisér jedničky Tim Miller, který měl pár tvůrčích neshod s Ryanem Reynoldsem, a studio 20th Century Fox začalo trochu panikařit. Sehnat chvíli před natáčením nového režiséra bývá složité. Deadpool ale byl obrovský a populární hit, takže se pár zájemců naštěstí našlo. Foxové prý zvažovali Ruperta Sanderse (Sněhurka a lovec), Drewa Goddarda (Chata v horách) nebo Magnuse Martense (Agents of S.H.I.E.L.D.). Nakonec ale film svěřili téměř neznámému Davidu Leitchovi.

Tohle jméno vám asi nic neříká a Leitch si stoupne za kameru teprve podruhé. Panika však není na místě, jeho prvním filmem je totiž našlápnutý akčňák John Wick. Dva roky starý nářez, v němž Keanu Reeves likviduje jednoho gaunera za druhým, si (mimochodem kaskadérský expert) Leitch natočil s kolegou Chadem Stahelskim. A jelikož se Stahelski postaral o dvojku, Leitch mohl natočit špiónský thriller The Coldest City (česká premiéra bude v září 2017) a teď se neohroženě vrhne na dvojku Deadpoola.

Foxové už mimochodem chystají i trojku, v níž se má objevit i drsný superhrdinský tým X-Force. Deadpool tedy z plátna jen tak nesleze a nezbývá než doufat, že k nám jeho druhá celovečerní štace dorazí co nejdřív!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama