Smrtonosná past 6 je na cestě! Bude v ní i Bruce Willis?

Bude John McClane měnit tváře jako James Bond?
Smrtonosná past
Smrtonosná past
20th Century Fox

reklama

V únoru 2013 šel do kin pátý díl Smrtonosné pasti. Ruské dobrodružství Johna McClanea se fanouškům moc nelíbilo, vydělalo ale 300 milionů dolarů, takže se začala chystat šestka. Samotný Bruce Willis jí potvrdil okamžitě, režiséra ale dostala až v říjnu 2015. A v tu samou dobu jsme zjistili, že nepůjde jen o pokračování s Willisem, ale zároveň o prequel s mladší verzí Johna McClanea.

Len Wiseman, jenž se k sérii vracel z pozice režiséra čtvrtého dílu, měl o další Smrtonosné pasti jasno. Nový herec by nám ukázal McClanea na Silvestra roku 1979, zatímco by se Willis paralelně objevoval v linii ze současnosti. Řada lidí si myslela, že je film hotová věc. Místo ohlášení premiéry ale přišly další dva roky čekání, jež Wiseman utnul až nyní.

Smrtonosná past 4
Autor: 20th Century Fox Smrtonosná past 4

Jaká je tedy situace? Film pořád žije a Bruce Willis je prý rozhodně na palubě. V tuhle chvíli se hledá představitel mladého Johna McClanea, a jakmile se nějaký objeví, může se vyrazit před kameru. Snad se tedy Wiseman nepřihlásí s dalším updatem zase za dva roky. I když je totiž "rozpůlená" Smrtonosná past trochu bizarní nápad, po slabší pětce by to chtělo rozlučku ve velkém stylu!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!