SOUTĚŽ: Vyhrajte spoustu cen s filmem Bod zlomu!

Připravte se na filmový adrenalin.
Bod zlomu soutěž
Bod zlomu soutěž
Bontonfilm

reklama

Filmů s extrémními sporty není zase tolik, takže vždycky potěší, když se nějaký chystá do kin. Nejnovější nadílka adrenalinu se jmenuje Bod zlomu, uvidíme ji už 31. prosince, a je příběhem mladého agenta FBI, který se musí vmísit mezi bandu zlodějů... a milovníků extrémních sportů!

To znamená, že když se něco krade, je to solidní akční odvaz. A pokud ho chcete vidět zadarmo, nebo mít oblečení s brandingem Bodu zlomu, stačí si trochu zasoutěžit. O co přesně se hraje? O 5 bund, 5 kulichů a 5 x 2 vstupenky na film. Soutěžní otázka přitom zní: "Kteří dva herci si zahráli hlavní hrdiny Bodu zlomu?", tak neváhejte s pojďte do toho!

ZDE soutěžte o ceny k Bodu zlomu!

Soutěžit můžete do 3. ledna!

Herní řád zde

Český trailer: Bod zlomu

O Bodu zlomu:

Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře.

reklama

reklama