Všichni tři Spider-Mani na jedné fotce. A Daredevil k tomu! Marvelu uniklo jeho velké tajemství

Na tuhle fotku všichni fanoušci čekali. Pokud se úzkostlivě vyhýbáte jakýmkoli spoilerům, radši se jí vyhněte.
Nový Spider-Man dá dohromady tři generace pavoučích superhrdinů
Nový Spider-Man dá dohromady tři generace pavoučích superhrdinů
Columbia Pictures

reklama

Fanoušky pavoučího superhrdiny čeká ve filmu Spider-Man: Bez domova něco mimořádného. Jak naznačily už trailery, Spidey po odhalení své totožnosti požádá Doctora Strange, aby trochu zakouzlil s dimenzemi a všechno napravil – jenže se stane pravý opak, jelikož se dimenze zamíchají a propojí.

Výsledkem bude, že uvidíme hrdiny i padouchy tří generací filmového Spider-Mana. Dosud však bylo nejasné, zda se skutečně objeví všichni tři Spider-Mani – ten současný v podání Toma Hollanda, předchozí ze série Amazing Spider-Man s tváří Andrewa Garfielda a úplně první Tobey Maguire, který se na plátně poprvé objevil už v roce 2002.

Na sociální sítě však nyní unikla fotka, na níž jsou poprvé vidět všichni tři pohromadě. Vypadá skutečně přesvědčivě, a pokud jde o podvrh, tak je opravdu extrémně povedený. Druhý snímek pak ukazuje u stolu sedícího Matta Murdocka aka Daredevila (Charlie Cox), kterak rozmlouvá s Peterem Parkerem (Tom Holland), tetou May (Marisa Tomei) a Happy Hoganem (Jon Favreau). A i zde platí, že by někdo musel být extrémně šikovný s Photoshopem.

Co se týče záporáků, s jistotou dojde na Doctora Octopuse (Alfred Molina) nebo Electra (Jamie Foxx), i tady však se však chystá několik překvapení. Nejnovější plakát třeba potvrdil návrat Green Goblina, Willem Dafoe ale stále odmítá potvrdit, že je pod zelenou maskou opravdu on.

Co říkáte na velkolepé spojení pavoučích světů? 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!