První fotky ze Spider-Mana 3 potvrzují propojení s Doctorem Strangem

Třetí díl nové pavoučí série se bude jmenovat Spider-Man: No Way Home. A rovnou dorazily první fotky.
Spider-Man
Spider-Man
Columbia Pictures

reklama

Pokud vy-víte-co dá, 16. prosince 2021 půjde do kin nový Spider-Man. Třetí sólovka nového Petera Parkera by měla (stejně jako animák Spider-Man: Paralelní světy) pořádně využít koncept mnohovesmíru. Co přesně to znamená? Především camea předchozích Spider-Manů s tvářemi Tobeyho Maguirea a Andrewa Garfielda, velkou roli ale bude mít také Doctor Strange, který je v jiných dimenzích jako doma.

V první řadě se nicméně bude řešit odhalení Spider-Manovy identity z potitulkové scény druhého dílu. A právě s tím souvisí podtitul filmu No Way Home (volně přeloženo Není cesty domů), jenž byl dlouhých obstrukcích čerstvě odhalen v zábavném videu.

O jakých obstrukcích je řeč? Zejména o falešných názvech, jež se dostaly na internet společně s prvními fotkami z filmu. Na těch pro většinu lidí není nic extra zajímavého. Pozornější komiksoví fanoušci však došli k závěru, že ukazují trio spidermanovských hrdinů v sídle Doctora Strange (podlaha z fotek pasuje k Sanctum Sanctorum), takže tu máme první střípek z výletu do světa kouzel, který Peterovi, Nedovi a MJ nejspíš pořádně zamotá hlavu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!