Nepovedené záběry z nového Spider-Mana: Trojice pavoučích hrdinů si užila spoustu zábavy

V sestřihu nepovedených záběrů z filmu Spider-Man: Bez domova dojde i na skutečné pavouky.
Nepovedené záběry z natáčení filmu Spider-Man: Bez domova
Nepovedené záběry z natáčení filmu Spider-Man: Bez domova
Columbia Pictures

reklama

Nedávný filmový megahit Spider-Man: Bez domova nabídl mnoho památných scén, k nimž velkou měrou přispěl fakt, že se v něm setkala nejen celá plejáda ikonických záporáků, ale taky – teď už snad rozhodně nejde o spoiler – všichni tři filmoví Spider-Mani. Současného Toma Hollanda tak v rámci mnohovesmíru doplnili i jeho herečtí předchůdci Andrew Garfield a Tobey Maguire.

Přestože hvězdami nabitá týmovka znamená mimořádný zápřah pro herce, filmaře a hlavně celou produkci, panovala při natáčení evidentně uvolněná atmosféra. Ostatně u takto zábavně laděného filmu by ani nebylo dobře, kdyby tomu bylo jinak, protože, ať už jsou herci sebevětší profesionálové, špatná nálada na place se vždy trochu obtiskne i do výsledného filmu.

Sestřih nepovedených záběrů, který uvádí Zendaya (MJ) a Jacob Batalon (Ned Leeds), nabízí spoustu pádů, přeřeknutí, škobrtnutí, nadávek, ale hlavně smíchu. A taky vyložených perel, jako když se vedle Toma Hollanda v záběru objeví skutečná pavoučí síť nebo vlastně jakýkoli moment, v němž spolu válí Maguire a Garfield.

Pobavilo?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!