Světy tří Spider-Manů propojené do jednoho. Nejočekávanější komiksový trailer roku je venku!

Tvůrci moc dobře vědí, jakou sílu má moment překvapení.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Spider-Man: Bez domova
Columbia Pictures

reklama

První trailer na chystanou pecku Spider-Man: Bez domova trhal internetové rekordy, jelikož v něm bylo poprvé ukázáno, že fanoušky čeká velkolepé propojení pavoučích univerz a v kostýmu ústředního superhrdiny by tak mohl řádit jak Tom Holland, tak jeho předchůdci Andrew Garfield a Tobey Maguire. 

Fanoučci napjatě očekávali, zda se všech tří dočkají v dalším traileru směřujícím ke světové premiéře, která je naplánována na polovinu prosince. Jejich naděje ještě přiživila uniklá fotka z natáčení, kde stojí všichni tři pohromadě, stále však panovalo podezření, že by mohlo jít o podvrh, i když dost přesvědčivý.

Spider-Man: Bez domova
Autor: Columbia Pictures Spider-Man: Bez domova

Nová ukázka diváky dál nechává v napětí, protože ze starších pavoučích univerz v ní uvidíme jen padouchy jako Doctora Octopuse (Alfred Molina), Electra (Jamie Foxx) nebo Green Goblina (Willem Dafoe).

Když však Dr. Strange (Benedict Cumberbatch) v závěru prohlásí „začínají přicházet k nám a nedokážu je zastavit“, tušíme, že z jiných dimenzí přece nemůže přijít jen zlo. Některé scény navíc vypadají, jako by v nich někdo šikovně stříhal a mazal.

Máte podobný pocit?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!