Spider-Man překonal Avengers 4 a zlomil rekord. Kolik lidí už vidělo nejsledovanější trailer všech dob?

Pavoučí supehrdina velkolepým způsobem trumfnul své parťáky z Avengers.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Spider-Man: Bez domova
Marvel Studios

reklama

Vypadá to, že v prosinci vtrhne do kin pořádný megahit s názvem Spider-Man: Bez domova. Jeho nový trailer totiž dokázal suverénním způsobem překonat divácký rekord, který dosud držel trailer Avengers: Endgame.

Za pouhých 24 hodin od uvedení totiž celosvětově nasbíral 355,5 milionů on-line zhlédnutí oproti rekordu 292 milionů dosud drženém zmíněnými Avengers. Trailer je taky nejvíce diskutovaným, navíc převážně v pozitivních duchu.

Na obrovském zájmu se jistě podílí skutečnost, že se ve filmu sejdou záporáci a zřejmě i představitelé Petera Parkera z předchozích filmových zpracování. To vše kvůli otevření multidimenzionální brány, které způsobí Doctor Strange.

Na konci traileru se ukazuje Doctor Octopus v podání Alfreda Moliny ze Spider-Mana 2 s Tobeym Maguirem v hlavní roli. Navíc v něm zazní smích Willema Dafoe, jenž v původní pavoučí sérii ztvárnil Normana Osborna neboli Green Goblina a také by se měl objevit v novém filmu s Tomem Hollandem.

Spider-Man
Autor: Marvel Studios Spider-Man

Fanouškovské nadšení hned zaplavilo sociální sítě a chystaný Spider-Man by se teoreticky mohl stát nejvýdělečnějším filmem studia Sony vůbec. Tuto pozici aktuálně drží předchozí Spider-Man: Daleko od domova s globálními výdělky 1,13 miliardy dolarů.

Překoná nový Spider-Man v návštěvnosti všechny své předchůdce?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama