Nejlepší Spider-Man z poslední doby se vrací. První český trailer Paralelních světů 2 je úchvatný

Pokračování úžasného animáku nebude jediným novým filmem. Dostaneme hned dvě nové části.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První český trailer filmu Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)
Sony Pictures Animation

reklama

Pokračování oscarového animáku Spider-Man: Paralelní světy je oficiálně na cestě – uvádí se prvním trailerem a taky anglickým názvem Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One). Z něho je patrné, že se dočkáme rovnou dvojice pokračování s ústřední postavou Milese Moralese v perfektní animaci a s mnohovrstevnatým příběhem.

Upoutávka začíná tam, kde předchozí film skončil. Miles se válí ve svém pokoji, otevře se portál a ze svého světa dorazí Gwen Stacy, která se snaží dostat Milese zpátky do akce a pavoučího kostýmu.

„Napsali jsme příběh, o němž jsme si mysleli, že ho Miles potřebuje – a v průběhu vyšlo najevo, že musí jít o dva filmy. Momentálně pracujeme na obou. Druhá část by měla jít do kin někdy v roce 2023. Znovu se tedy vyspíme v roce 2024, řekl v rozhovoru pro Entertainment Weekly spoluscenárista a spoluproducent filmu Phil Lord.

Spider-Man: Paralelní světy
Autor: Sony Pictures Animation Spider-Man: Paralelní světy

Tvůrci prozradili, že se Miles spojí se spoustou starých známých, ale pozná i mnoho nových. Podstatnou roli dostane taky Spider-Man 2099, který se ukázal v potitulkové scéně prvního filmu (v originále ho dabuje Oscar Isaac aka Poe Dameron ze Star Wars).

O režisérské křeslo se u obou filmů podělí Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Thompson. Původní film taky režírovala trojice tvůrců. Scénář pak píše duo stojící za prvním filmem, Phil Lord a Chris Miller, jež doplňuje Dave Callaham (Shang-Chi, Mortal Kombat, Godzilla).

První pokračování Paralelních světů vtrhne do kin 27. října 2022.

Těšíte se? 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama