Spider-Man se objevil už v Iron Manovi 2! Šílenou teorii právě potvrdil Tom Holland, tady je důkaz

Jsou spolu od samého začátku!
Peter Parker se objevil už v Iron Manovi 2!
Peter Parker se objevil už v Iron Manovi 2!
Marvel

reklama

Líbil se vám filmový Spider-Man? Pak jste si určitě užili i jeho propojení s filmovými Avengery, kde se Spider-Man objevil úplně poprvé, že ano? Anebo to bylo všechno jinak? Jedna fanouškovská teorie tvrdí, že se malý Spidey objevil už ve druhém Iron Manovi a herec Tom Holland tuhle teorii potvrdil!

Pamatujete si na scénu, kdy se před Whiplashem (Mickey Rourkem) objeví malý chlapec s maskou Iron Mana? Natáhne ruku, v dlani mu svítí pár LED diod a Whiplash na něj namíří svou zbraň. V tu chvíli se objeví skutečný Iron Man, udělá stejné gesto a pošle výboj směrem k záporákovi. Následuje obligátní hláška: „Dobrá práce, kluku,“ a Iron Man odlétá. Těchto pár vteřin je ale podstatných, protože malým chlapcem je Peter Parker.

Fanoušci si s touto teorií pohrávali už od roku 2010, sám Holland ale jejich agónii ukončil a potěšil je. „Vše mohu potvrdit! Právě jsem měl rozhovor s Kevinem Feigem. Možná jsem teď pustil ven jeden velký spoiler, ale vzít zpět se to nedá. A je to skvělé, také se mi líbí představa, že Peter Parker byl v univerzu od samého začátku,“ řekl mladý herec pro Huffington Post.

Pro fanoušky to tedy znamená uzavření jednoho případu a další dávku radosti, jak pěkně jsou filmy od Marvelu provázané.

 

reklama

reklama