Spider-Manův nejslavnější protivník má vlastní film. Podívejte se na první trailer Venoma s Tomem Hardym

Eddie Brock aka Venom znovu míří na velké plátno. Bude u toho i Spider-Man?
Venom
Venom
Columbia Pictures

reklama

Určitě vám neuniklo, že se Spider-Man konečně začal kamarádit s Avengers. Znamená to, že se vrátil domů? Tak napůl. Jeho filmová práva totiž pořád vlastní studio Sony, které postavu jen půjčuje zpátky Marvelu. Co v Sony plánují dál? Celovečeráky ze spider-manovského vesmíru, které zřejmě nebudou propojené se světem Avengers. A prvním z nich je Venom.

Slavnou Spider-Manovu nemesis si v novém filmu zahrál Tom Hardy, jenž slibuje drsný komiksový nářez. Jeho hrdinu, novináře Eddieho Brocka, ve filmu napadne zákeřný symbiont z vesmíru. Víc ale zatím nevíme, a v prvním traileru se dokonce ani neobjeví titulní monstrum!

Že vás zajímá, jak to bude se Spider-Manem? Tady ještě není nic jisté. Na jednu stranu se tvrdí, že bude Venom od filmů s Avengers zcela oddělený. Na druhou se však šíří spekulace o Spider-Manově cameu, což by oba světy logicky propojilo.

Lidé, kteří dělají marvelácký filmový vesmír, se na Venomovi každopádně nijak nepodíleli. Až tedy 4. října 2018 vyrazíte do kina, myslete na to, že vážně nejdete na nový biják od "tvůrců Avengers a spol.".

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!