SPOILER?! Osmé Star Wars budou o posledním Jediovi! Kdo jím bude? A zemře?

O kom bude vyprávět film Star Wars: The Last Jedi?
Star Wars: The Last Jedi
Star Wars: The Last Jedi
Lucasfilm

reklama

Rian Johnson, režisér osmých Star Wars, před sebou má hodně náročný úkol. Jeho nový film se musí vypořádat s obřími očekáváními fanoušků, zároveň by neměl příliš kopírovat prvky z originální trilogie, tak jako to dělala Síla se probouzí, a k tomu všemu potřebuje příběh správně nakopnout směrem do velkého finále. Je toho zkrátka hodně, zatím to ale vypadá, že to má Johnson pevně v rukou. Proč?

ep8poster2

ODTAJNĚNO: Známe název nových Star Wars! Vrátí se v nich Jediové!

Protože nový film včera dostal oficiálně název The Last Jedi, se kterým ovšem Johnson pracoval už od samotného počátku natáčení. To znamená, že název pravděpodobně přesně odpovídá tomu, o čem snímek bude vyprávět. A kdo že je myšlen tím skutečně posledním rytířem Jedi? Samozřejmě nikdo jiný než Luke Skywalker!

Fanoušci už sice stihli přijít s asi miliardou dalších teorií o tom, kdo je ve skutečnosti oním posledním Jediem, fakta nicméně hovoří jasně. Hned v úvodu sedmé epizody totiž mezi poletujícím titulky můžete jasně číst, že První řad je na lovu posledního zbývajícího rytíře Jedi a nezastaví se, dokud Skywalker nebude zničen.

Rogue One: Star Wars Story

5 věcí, které jste nevěděli o nových Star Wars! Co všechno tvůrci tajili?

Existuje samozřejmě možnost, že zatímco Snoke, potažmo Kylo Ren budou urputně usilovat o zničení Luka, Rey mezitím dokončí svůj trénink a bude to tak ona, kdo se stane posledním zbývajícím Jediem. Přesto ale musíme zopakovat, že v tomhle případě se zatím jedná pouze o domněnky, kdežto fakta mluví jasně a osmá epizoda nových Star Wars by se tak měla točit převážně okolo Luka Skywalkera. Taky už tak těšíte na prosinec?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!