Nové fotky z devátých Star Wars lákají na další souboj Rey a Kylo Rena

V Epizodě IX se očividně vrátí i Luke Skywalker. Logicky by měl promlouvat k Rey stejně jako Yoda a Obi-Wan Kenobi promlouvali k němu.
Star Wars: Vzestup Skywalkera
Star Wars: Vzestup Skywalkera
Lucasfilm

reklama

V prvním traileru devátých Star Wars jsme se dozvěděli, že se v prosinci uvidíme s Palpatinem a vyrazíme k troskám Hvězdy smrti, a teď tu máme další detaily. Nové fotky potvrzují návrat Knights of Ren z Epizody VII a účast Lukea Skywalkera (Jediové s posmrtným životem neměli problém...), přičemž vás zavedou hlavně do slavné pouště Wádí Rum.

Právě v Jordánsku J. J. Abrams vyrobil novou písečnou planetu Pasaana, na které žije domorodý národ Aki-Aki. Hrdinové z předaleké galaxie se tam vydají na (zatím nespecifikovanou) nebezpečnou misi, jejich další zastávkou pak bude zasněžený svět jménem Kijimi, o kterém zatím nevíme nic dalšího.

Na fotkách se také poprvé představují Keri Russell jako lovkyně lidí Zorri Bliss, Richard E. Grant jako Allegiant General Pryde nebo Naomi Ackie jako tajemná Jannah. Star Wars tedy zrekrutovaly další zkušené herce a nezbývá než doufat, že je Abrams zasadí do příkladně epické sci-fi, která nám 19. prosince 2019 pořádně vytře zrak.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama