Steven Spielberg je zpět v nejlepší formě. Sledujte trailer hlavního kandidáta na letošní film roku

Legendární režisér se ohlíží za svým mládím a prvními filmařskými krůčky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Fabelmans – nový film Stevena Spielberga
Universal pictures

reklama

Steven Spielberg představil na filmovém festivalu v Torontu svůj dlouho očekávaný snímek The Fabelmans. Nabídne mnoho autobiografických prvků. Vypráví totiž příběh mladého kluka utíkajícího od komplikované rodinné situace za kameru, kde hledá velké a univerzální příběhy. Přesně tak začínal svého času Spielberg při rozvodu svých rodičů...

První ohlasy jsou výtečné a konstatují, že se v novince potkává mnoho prvků, které tvoří základ jeho filmařské řeči, ale tentokrát divák může uchopit, z čeho vlastně vycházejí. Trailer je emotivníní nostalgickou jízdou, která by mohla být takovým sladším a divácky vděčnějším Tenkrát v Hollywoodu.

The Fabelmans – nový film Stevena Spielberga
Autor: Universal pictures The Fabelmans – nový film Stevena Spielberga

Hlavní roli mladého filmaře Sammyho Fabelmana získal začínající herec Gabriel LaBelle (American Gigolo), jeho rodiči pak budou Michelle Williams (Venom, Místo u moře, Zkrocená hora) a Paul Dano (The Batman, Až na krev, Útěk z vězení v Dannemoře). Další role ztvární Seth Rogen, Greg Grunberg nebo David Lynch v roli legendárního režiséra Johna Forda, který udělí začínajícímu filmaři cenné rady.

Scénář vytvořil Spielberg s pomocí svého dlouhodobého spolupracovníka Tonyho Kushnera, který napsal jeho předchozí filmy Mnichov, Lincoln nebo West Side Story. The Fabelmans už teď vyhlásili novináři jako hlavního kandidáta na letošní oscarový triumf. Do českých kin vstoupí 24. listopadu.

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama