První trailer Strážců Galaxie 3: Nejočekávanější sci-fi roku 2023 je dechberoucí, zábavná i dojemná

Populární Strážci Galaxie se konečně vrací do kin v epickém závěru vlastní trilogie. A první trailer rozhodně nezklamal!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Strážci Galaxie: Volume 3
Marvel Studios

reklama

Pokud si myslíte, že jste na první trailer Strážců Galaxie 3 připraveni, tak... možná nejste. Režisér James Gunn totiž servíruje velkolepou sci-fi podívanou, která nestartuje kampaň nějakým povrchním blbnutím. Místo toho rovnou tne do živého a naznačuje se, že finále strážcovské trilogie nemusí přežít minimálně jedna postava.

Strážci Galaxie: Volume 3
Autor: Marvel Studios Strážci Galaxie: Volume 3

Jasně, trailer ukončuje humorná tečka s Draxem – předchozí vyhrocené záběry ale zrovna nesmaže. V hlavně vám tak zbydou hlavně momenty, kdy půjde hrdinům o kejhák, a samozřejmě leccos s Rocketem, jehož origin bude velkou součástí filmu.

Do trojky se mimochodem vešel i Adam Warlock (Will Poulter), jenž Strážcům zřejmě pomůže v boji s padouchem jménem High Evolutionary (Chukwudi Iwuji). V květnu 2023 nás tedy čeká osudový příběh, po němž vesmírná sféra MCU určitě nebude jako dřív.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!