Strážci Galaxie lákají v geniálním traileru na speciální událost ve světě Avengers

Připravte se na šílený únos napříč galaxiemi, který v jeho kompletní podobě uvidíme ještě letos.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Strážci Galaxie
Marvel Studios

reklama

Třetí díl Strážců Galaxie už je dotočený a do kin se podívá v květnu 2023. Půjde o rozlučku režiséra Jamese Gunna s celou sérií, již si však opepří ještě svátečním speciálem The Guardians of the Galaxy Holiday Special. Disney ho uvede na svou streamovací službu o letošních Vánocích, konkrétně 25. prosince.

První trailer ukazuje, že nepůjde o žádnou béčkovou záležitost, jakou se stal kultovní (a kultovně nenáviděný) Star Wars Holiday Special z roku 1978. Můžeme se těšit na prvotřídní zpracování a účast všech hvězd – dorazí Chris Pratt jako Star-Lord, Dave Bautista jako Drax, Karen Gillian jako Nebula, Vin Diesel jako hlas Groota nebo Bradley Cooper namlouvající Rocketa.

Strážci Galaxie
Autor: Marvel Studios Strážci Galaxie

Chybí Gamora v podání Zoe Saldany, protože se (na konci Avengers 4) vytratila, což nejhůř nese Star-Lord. Aby ho ostatní členové týmu rozveselili, rozhodnou se vydat na zem, unést a  „zabalit“ mu jako vánoční dárek jeho oblíbeného herce, kterým není nikdy jiný než Kevin Bacon (X-Men: První třída, Město na kopci, Apollo 13). Jen se v traileru podívejte, jak si hraní sebe sama užil!

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!