Nová marvelovka ukázala první gay pár ve světě Avengers

Nová komiksová týmovka bude první marvelovkou zobrazující vztah dvou mužů.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Eternals
Marvel Studios

reklama

Nová marvelovská týmovka Eternals vtrhne do kin už 4. listopadu a její propagace tak míří do finále. V nové krátké upoutávce je poprvé vidět gay pár, který tvoří superhrdina Phastos v podání herce Briana T. Henryho a jeho manžel, jehož ztvární Haaz Sleiman. V ukázce dokonce promluví jejich syn, kterého spolu vychovávají.

Půjde o první zobrazení queer vztahu v historii filmového univerza Marvel. Už teď ale víme, že nebude poslední, jelikož dostane ve čtyřce Thora hodně prostoru Valkýra v podání Tessy Thompson, která bude otevřeně bisexuální.

Svět Avengers se neustále rozrůstá o nové superhrdiny
Autor: Marvel Studios Svět Avengers se neustále rozrůstá o nové superhrdiny

Krátká upoutávka překypuje akcí a ukazuje velkou část týmu, do kterého patří Thena (Angelina Jolie), Ikaris (Richard Madden), malá Sprite (Lia McHugh) nebo Dane Whitman (Kit Harington), jehož čeká přerod v Avengera Black Knighta. Nepřáteli Eternals budou ve filmu stvůry zvané Deviants, jež společně s archaickými superhrdiny oživí oscarová režisérka Choé Zhao (Země nomádů).

reklama

reklama