Expendables 4: Sylvester Stallone v akční sérii končí. V novém videu z natáčení se s ní oficiálně rozloučil

Barney Ross předává žezlo svému nástupci. Je čas říci sbohem!
Sylvester Stallone jako Barney Ross v sérii Expendables
Sylvester Stallone jako Barney Ross v sérii Expendables
Lionsgate

reklama

„Je čas posunout se dál,“ vzkázal Sylvester Stallone (75) na svém Instagramu ve videu, které je jeho loučením s rolí Barneyho Rosse jako šéfa týmu Expendables. Dotočil totiž svou poslední scénu v chystaných Expendables 4 a předal žezlo nástupci, kterým bude Jason Statham coby Lee Christmas.

Stallone sám je otcem celé akční týmovky, která začala prvním dílem Expendables: Postradatelní z roku 2010. Ten napsal i režíroval a pozval do něho záplavu veteránů akčního žánru. Série před kameru postupně dostala taková jména jako Schwarzenegger, Willis, Statham, Ludngren, Li, Van Damme, Norris a mnoho dalších.

„Je to hořkosladký pocit... Ve svých filmech jsem se vždycky snažil, aby měly lidský dotek, pouto s divákem. Nešlo mi tolik o akci, ta je jaksi samozřejmá, ale aby se publikum vždycky mohlo identifikovat s hrdiny, ať už jsou na jakékoli misi. To nejtěží pro mě je, aby v tom bylo vždy dostatek srdce, energie a humoru,“ vysvětlil v selfie videu přímo z placu a dodal: „Už se připravuju, abych přijal příští výzvu.“ Jaká to bude, však neprozradil.

V chystaných Expendables 4 uvidíme mnoho starých známých, ale i nováčky jako Megan Fox, 50 Centa, Andyho Garciu nebo Tonyho Jaa.

Obstojí Expendables i bez Slye v čele?

reklama

reklama