Tahle nová fanouškovská teorie o Brumbálově sestře ještě více propojuje svět Fantastických zvířat s Harrym Potterem! Napadlo vás to?

Všechno je to spojené.
fanbeaststheoryx1
fanbeaststheoryx1
Warner Bros.

reklama

Pokud už jste byli v kině na novém filmu ze světa Harryho Pottera, Fantastická zvířata a kde je najít, jistě vám neuniklo hned několik chytrých odkazů, ke kterým v průběhu filmu došlo. Kromě zmínky o Brumbálovi, Bradavicích a rodině Lestrangů pak ale také došlo na něco mnohem serióznějšího, co by potenciálně mohlo otřást s celou filmovou sérií.

Když se ve finále snažil hlavní hrdina snímku Mlok přemluvit ubohého Credence, aby své síly zkrotil a přestal se svojí šílenou destrukcí města, zmínil jednu malou dívku, kterou kdysi poznal. Podle jeho slov na tom byla podobně jako Credence, nemohla používat magii, ale zároveň se jí nemohla zbavit. To zapříčinilo, že postupně zešílela, a když už to nedokázala ovládnout, magie z ní příležitostně explodovala.

fbeasts2

Fantastická zvířata v kině hned pětkrát? J. K. Rowling oznámila 4 další chystané filmy!

Onou malou holčičkou pak Mlok nemyslí nikoho jiného než mladší sestru Albuse Brumbála Arianu. Podle všeho byla stejně jako Credence obskurem, a jelikož Grindelwald byl Brumbálovým přítelem, s malou Arianou definitivně musel přijít do kontaktu. Odtud tedy pravděpodobně pochází jeho znalosti o obskurech a jeho touha po získání jejich moci. Co myslíte, je možné, že se v dalších filmech dočkáme více nebezpečných dětí? A není možné, že i Voldemort byl v mládí obskurem? Dejte vědět v komentářích.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!