Tahle teorie kompletně změní váš pohled na Krásku a zvíře! Je Bella uzavřena v časové smyčce?

Kráska a zvíře
Kráska a zvíře
Disney

reklama

Ačkoliv si film Kráska a zvíře s Emmou Watson odbyl premiéru už před nějakým časem, najdou se lidé, kterým nenechá příběh spát. A to do takové míry, že analyzují a přemýšlí nad tím, zda se nám filmaři nesnažili říct něco, co by nemuselo být na první pohled úplně zřejmé. Třeba jako to, že Bella a její otec Maurice jsou uvěznění v časové smyčce a všechny dny se od základu opakují.

Důvod k tomu, abyste teorii uvěřili, je podle investigativců na Twitteru zakódován v písni, kterou si Bella zpívá. Doslova říká, že každé ráno je úplně stejné a následně je schopná poukázat na dění kolem ní, aniž by se ohlédla. Nepřipadá vám to podobné jako ve filmu Na Hromnice o den více? Samozřejmě s tím rozdílem, že je Emma Watson pohlednější nežli Bill Murray.

Teorii podporuje i to, že nikdo z prokletých sloužících na hradě nestárne, což by znamenalo, že se jejich život točí v kruhu, aniž by si to uvědomovali. A co reakce zbytku vesnice na zpívající a čtoucí Bellu? Nemají ji rádi, myslí si o ní, že do města nezapadá a možná se jí i trochu bojí. Tak ví Bella něco, co ostatní ne?

Najdou se ale samozřejmě i kritici, kteří tvrdí, že by si nikdo nepamatoval příchod Maurice a Belly do města (přišli až po prokletí) a zároveň by třeba mladé čtenářce brzy došly knihy. Navíc by ji knihovník nikdy nevítal se slovy, že za ním pořád chodí pro knihy, ale kdo ví, co je v tom všem za magii!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!