Temná konkurence Avengers je tady! Dorazí i Johnny Depp v parádní nové roli!

Jste připraveni na pořádně epické horory?
Russell Crowe, Tom Cruise, Johnny Depp, Sofia Boutella a Javier Bardem
Russell Crowe, Tom Cruise, Johnny Depp, Sofia Boutella a Javier Bardem
Universal pictures

reklama

Pokud vás vrchní fotka článku šokovala tím, kolik je na ní filmových hvězd, všechno má svoje vysvětlení. Studio Universal totiž potvrdilo, že opravdu zrealizuje svůj propojený filmový vesmír s klasickými monstry. Sofii Boutellu uvidíme už za pár týdnů jako egyptskou princeznu z Mumie, již bude nahánět Tom Cruise jako dobrodruh Nick Morton. Ve filmu se přitom objeví i Russell Crowe jako doktor Jekyll/pan Hyde, jenž vede supertajnou „antimonstrózní“ organizaci Prodigium.

Jak do toho zapadají Javier Bardem a Johnny Depp? První jmenovaný ztvární Frankensteinovo monstrum, a to v novém filmu Frankensteinova nevěsta, jehož se dočkáme 14. února 2019. Ten druhý pak získal roli neviditelného muže Jacka Griffina, jenž se vlastního celovečeráku dočká až později. Jak asi tušíte, stěžejním nápadem je svést všechny hrdiny do velké týmovky, která bude konkurovat Avengers. Jen tu oproti jedné superhvězdě bude hned několik hollywoodských legend, což má film proměnit v nebývalou hororovou událost.

Přijde vám „Temný vesmír“ jako dobrý nápad? Anebo vás Mumie nezaujala a netěšíte se ani na další filmy?  Dejte vědět v diskuzi, velké ambice se ale tomuhle projektu upřít nedají!

reklama

reklama